Skip links

Kontakt

ZNAJDŹ NAS

Dane kontaktowe

Lokalizacja
ul. Krapkowicka 17 (obok hotelu ANTEK)
46-060 Źlince (woj. Opolskie)

NIP: 991-029-21-68
REGON: 160142256

Hubert Białek
Hubert Białek
2022-05-07
Jestem MEGA ZADOWOLONY. Pełny profesionalizm
Robert Lesz
Robert Lesz
2022-01-14
Od momentu planowania do samej modernizacji kotłowni ktoś był zawsze do dyspozycji i służył odpowiednią radą . Ekipa montażowa na najwyższym poziomie fachowości - dokonała szybkiego - estetycznego montażu w krótkim czasie . Dokonanie instruktażu obsługi kotła również przebiegł szybko oraz dużą dozą cierpliwości.Resumując - Stosunek cena jakość na najwyższym poziomie .
Kuba Dudi
Kuba Dudi
2021-12-13
Budowa domu z Jar budem przebiegła mega. Od rozmowy przy projekcie po uruchomienie pompy ciepła stacji uzdatniania wody itd itd. Kontakt super ceny konkurencyjne pomoc i doradztwo. Monter Szymon z którym miałem przyjemność współpracować pełna profeska. Polecam !!!!!
Krzysztof Rymer
Krzysztof Rymer
2021-10-16
Pomocni w zakupie kotła. Wszystko załatwione na odległość bez najmniejszych problemów. Na plus rabat na kocioł od firmy. Polecam.
Aleksandra Bieronska
Aleksandra Bieronska
2021-09-08
Duży wybór i pomocny pracownik
Grzegorz WYSOCKI
Grzegorz WYSOCKI
2021-05-06
Firma z techniką grzewczą. Kotły wraz z montażem. Obsługa bardzo miła.

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza wyceny

Przygotowaliśmy specjalny formularz wyceny, który pozwoli dokładnie określić Twoje potrzeby.

DARMOWA WYCENA
NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Odpowiedzi na najczęściej zadawane
pytania klientów

Dom budowane w obecnych czasach (rok 2022) zużywają w okolicach 65 do 110 kWh na 1m2 powierzchni na rok. Zdecydowanie najwięcej zużywa ogrzewanie, podgrzewanie ciepłej wody użytkowej oraz wentylacja.

Typ instalacji grzewczej zależny jest od dostępnych źródeł energii znajdujących się w pobliżu zabudowania oraz kosztów eksploatacji związanych z nim. Aktualnie najczęściej wybieranym źródłem energii w nowym budownictwie gospodarstw jednorodzinnych jest pompa ciepła. Należy zwrócić uwagę na kilka aspektów dotyczących między innymi kosztów eksploatacji oraz typu zabudowania. Na tej podstawie można dokonać wstępnych obliczeń i wyboru typu instalacji grzewczej.

W tym wypadku należy się zastanowić nad kosztem zakupu i montażu całej instalacji oraz późniejszej eksploatacji. W obecnym momencie wybór kotła gazowego jest tańszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o koszt zakupu samej jednostki grzewczej. Z drugiej jednak strony trzeba brać pod uwagę koszty eksploatacji tj. koszt gazu oraz ewentualnych prac konserwacyjnych kotła w stosunku do kosztu zakupu i eksploatacji pompy ciepła w rozliczeniu kilku-kilkunastu lat.

Żywotność urządzeń w instalacjach grzewczych zależy przede wszystkim od wykonywania regularnych serwisów. Regularne serwisowanie jednostek grzewczych oraz elementów instalacji pozwala na wydajną pracę i optymalizację kosztów zużycia energii.