Kotły pelletowe

Ekologia + Wygoda + Tania Ekspluatacja

Kotły na pellet mają jeszcze jedną zaletę – w zależności od wielkości zasobnika piec może pracować bezobsługowo nawet do kilku tygodni, wystarczy, że raz się go napełni. Do idealne rozwiązanie w przypadku dłuższej nieobecności domowników. Najnowsze piece mogą być również sterowane zdalnie, za pomocą podłączonego do internetu komputera lub telefonu.

Pellet to jeden z najbardziej ekologicznych materiałów grzewczych – niewielkie granulki o średnicy 6-8 mm są wytwarzane z odpadów drzewnych (głównie trocin) bez sztucznych dodatków. Zastosowanie naturalnych składników powoduje, że przy użytkowaniu nie powstają szkodliwe spaliny.
Zaoszczędź na ogrzewaniu domu

Kocioł na pellet to rozwiązanie bardzo ekonomiczne. Wszystko za sprawą niskiej ceny materiału opałowego i korzystnej relacji kosztów do efektywności ogrzewania domu. Zwykle sprzedaje się go w workach o wadze 15 kilogramów, co bardzo ułatwia jego transport i przechowywanie.

Pellet to bardzo czysty materiał opałowy, szczególnie w porównaniu z węglem. Dodatkowo, przy jego spalaniu powstaje niewielka ilość popiołu – rozwiązuje to problem zagospodarowania odpadów. Pellet to naturalny materiał, dlatego popiół może posłużyć jako nawóz na Twojej działce.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.