AUTORYZOWANY PARTNER HANDLOWY

...

JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE

Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to największy producent systemów grzewczych w Europie z siecią dystrybucyjną na całym świecie. Buderus to marka gwarantująca jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie.

Buderus zapewnia kompleksową ofertę systemów grzewczych o mocy od 2,5 kW do 1 850 kW: stojące, wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej oraz gaz, podgrzewacze przepływowe dużej mocy, klimatyzację, rekuperację oraz systemy wykorzystujące energię odnawialną: kolektory słoneczne i pompy ciepła.

Buderus jest wiodącym na świecie producentem niezawodnych i wysoce efektywnych rozwiązań systemowych w branży grzewczej. Markę wyróżnia wszechstronna oferta, różnorodność produktów oraz bogate doświadczenie, jak również dążenie do wyznaczania nowych standardów w branży. Przykładem mogą być urządzenia Buderus, w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania w technice grzewczej.

Klienci cenią markę Buderus przede wszystkim za wysoką jakość produktów oraz możliwość ich łączenia w kompleksowe rozwiązania systemowe.

Dzięki długiej tradycji i konsekwentnym działaniom rozwojowym Buderus zyskał status eksperta w dziedzinie wytwarzania, przechowywania i dystrybucji energii cieplnej.

Buderus ma oddziały handlowe w całej Polsce. System sprzedaży opiera się na sieci Autoryzowanych Partnerów Handlowych i zapewnia kompleksową obsługę techniczną w zakresie wykonawstwa instalacji, montażu urządzeń i obsługi serwisowej. Autoryzowane firmy są systematycznie szkolone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, zarówno w zakresie sprzedaży, jak i serwisu oraz instalacji urządzeń grzewczych.

Zobacz więcej

Zobacz nasze produkty

Aktualności

...

Logavent HRV156 K

 Nowości
Buderus wprowadza na rynek Logavent HRV156 K – kompaktowy centralny system wentylacji domowej, […]
...

Logavent – program doborowy do rekuperacji

 Porady
Logavent to intuicyjne narzędzie online, które pozwala na sprawny dobór rekuperatora oraz kanałów […]
...

Dofinansowanie 5000 zł do pomp ciepła Buderus

 Aktualne promocje
Planujesz zakup pompy ciepła? Wybierz Buderus i skorzystaj z przysługującego Ci rabatu oraz […]
...

O firmie

 O firmie
Firma JARBUD istnieje od 2007 roku i zajmuje się instalacją kompleksowych systemów grzewczych dla budownictwa. Oferujemy […]

Program Czyste Powietrze

Chcesz wymienić stary kocioł grzewczy na nowy? Czy wiesz, że możesz otrzymać dofinansowanie i/lub pożyczkę na ten cel?

Złóż wniosek w ramach Programu Czyste Powietrze i przekonaj się, że warto.

Sprawdź jak działa Program. To nie jest trudne.

referencje

Serwis

kontakt

P.H.U. JAR-BUD
ul. Krapkowicka 17
46-060 Źlinice
Tel: +48 695 427 401
Tel: +48 604 703 477
instalacjejarbud@gmail.com
biuro@instalacjejarbud.pl

Napisz do nas

    * pole wymagane


    x